Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > PTC μηδενιζόμενους ασφάλειες > MF-RX135/72-2
MF-RX135/72-2
MF-RX135/72-2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MF-RX135/72-2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MF-RX135/72-2
Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή PTC RESET FUSE 72V 1.35A RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs3000 pcs7500 pcs10500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MF-RX135/72-2 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή PTC RESET FUSE 72V 1.35A RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 365784 pcs Φύλλο δεδομένων MF-RX/72 Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Max 72V
Τύπος Polymeric Ώρα να Ταξιδιού 9.6s
Πάχος (Max) - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.483" L x 0.122" W (12.26mm x 3.10mm)
Σειρά Multifuse®, MF-RX/72 Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 300 mOhms
Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 120 mOhms Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc
Αλλα ονόματα MF-RX135/72-2-ND
MF-RX135/72-2TR
MFRX135722
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.201" (5.10mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.718" (18.26mm)
Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 1.35A Ih Through Hole Radial, Disc Τρέχουσες - Trip (It) 2.7A
Τρέχουσες - Max 40A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 1.35A