Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > PTC μηδενιζόμενους ασφάλειες > MF-RX135-005
MF-RX135-005
MF-RX135-005
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MF-RX135-005 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MF-RX135-005
Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή PTC RESET FUSE 60V 1.35A RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MF-RX135-005 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή PTC RESET FUSE 60V 1.35A RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 153274 pcs Φύλλο δεδομένων MF-RX Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Max 60V
Τύπος Polymeric Ώρα να Ταξιδιού 9.6s
Πάχος (Max) - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.483" L x 0.122" W (12.26mm x 3.10mm)
Σειρά Multifuse®, MF-RX Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 300 mOhms
Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 120 mOhms Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.201" (5.10mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.718" (18.26mm) Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 1.35A Ih Through Hole Radial, Disc
Τρέχουσες - Trip (It) 2.7A Τρέχουσες - Max 40A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 1.35A εγκρίσεις cURus, TUV