Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > PTC μηδενιζόμενους ασφάλειες > MF-RHT1000-2
MF-RHT1000-2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MF-RHT1000-2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MF-RHT1000-2
Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή 10.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESET
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MF-RHT1000-2 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή 10.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESET Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS RoHS συμμορφώνεται
Διαθέσιμη ποσότητα 79626 pcs Φύλλο δεδομένων MF-RHT Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Max 16V
Τύπος Polymeric Ώρα να Ταξιδιού 9s
Πάχος (Max) - Σειρά Multifuse®, MF-RHT
Κατάσταση RoHS RoHS Compliant Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 15 mOhms
Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 6.2 mOhms Ακροαματικότητα AEC-Q200
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc
Αλλα ονόματα MF-RHT1000-2CT Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 10A Ih Through Hole Radial, Disc
Τρέχουσες - Trip (It) 18.5A Τρέχουσες - Max 100A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 10A εγκρίσεις -