Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > PTC μηδενιζόμενους ασφάλειες > MF-RHT1000-0
MF-RHT1000-0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MF-RHT1000-0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MF-RHT1000-0
Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή 10.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESET
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MF-RHT1000-0 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή 10.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESET Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 112199 pcs Φύλλο δεδομένων MF-RHT Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Max 16V
Τύπος Polymeric Ώρα να Ταξιδιού 9s
Πάχος (Max) - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.689" L x 0.118" W (17.50mm x 3.00mm)
Σειρά Multifuse®, MF-RHT Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 15 mOhms
Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 6.2 mOhms Ακροαματικότητα AEC-Q200
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.402" (10.20mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.051" (26.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 10A Ih Through Hole Radial, Disc Τρέχουσες - Trip (It) 18.5A
Τρέχουσες - Max 100A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 10A