SIP502.1LT
SIP502.1LT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SIP502.1LT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SIP502.1LT
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 2.1V 20W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος SIP502.1LT Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 2.1V 20W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5681 pcs Φύλλο δεδομένων SIP/SIE500 DC-DC Series
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 2.1V
Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Τύπος Non-Isolated PoL Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.50" L x 0.25" W x 0.55" H (63.5mm x 8.1mm x 14.0mm)
Σειρά SIP500 Ισχύς (Watts) 20W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 11-SIP Module
Αλλα ονόματα 179-2182 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 55°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά - Αποδοτικότητα 81%
Λεπτομερής περιγραφή Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.1V 6A 4.5V - 5.5V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
SIP503.3LT Image
  • Μέρος#:SIP503.3LT
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 3.3V 20W
  • Σε απόθεμα:5183
  • Μέρος#:SIP502.6LT
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER
  • Σε απόθεμα:4797
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 1.2V 7W
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 2.5V 20W
  • Μέρος#:SIP501.8LTR7
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 1.8V 11W
  • Μέρος#:SIP503.3LTR
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER
  • Μέρος#:SIP501.2LTR
  • Μέρος#:SIP502.5LTR7
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 2.5V 15W
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 1.5V 9W