SIP501.2LT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SIP501.2LT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SIP501.2LT
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 1.2V 7W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος SIP501.2LT Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 1.2V 7W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5658 pcs Φύλλο δεδομένων SIP/SIE500 DC-DC Series
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 1.2V
Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Τύπος Non-Isolated PoL Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.50" L x 0.25" W x 0.55" H (63.5mm x 6.4mm x 14.0mm)
Σειρά SIP 500 Ισχύς (Watts) 7W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 11-SIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 55°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά OCP, SCP
Αποδοτικότητα 70% Λεπτομερής περιγραφή Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 6A 4.5V - 5.5V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6A εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:SIP502.5LTR7
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 2.5V 15W
  • Σε απόθεμα:5078
  • Μέρος#:SIP502.5LTR
  • Σε απόθεμα:5325
SIP4610ADT-T1-E3 Image
  • Μέρος#:SIP501.8LT
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 1.8V 11W
SIP4610BDT-T1-E3 Image
  • Μέρος#:SIP501.9LT
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER
  • Μέρος#:SIP501.2LTR
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 2.5V 20W
SIP502.1LT Image
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 2.1V 20W
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 1.5V 9W
  • Μέρος#:SIP501.8LTR7