Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Πίνακες, μετασχηματιστές σήμα > SCX147-101
SCX147-101
SCX147-101
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCX147-101 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCX147-101
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή INDUCT ARRAY 2 COIL 100UH SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος SCX147-101 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή INDUCT ARRAY 2 COIL 100UH SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6045 pcs Φύλλο δεδομένων SCX147 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.567" L x 0.567" W (14.40mm x 14.40mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SCX147 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 595-1616-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός Ρόλοι 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Αυτεπαγωγή - που συνδέονται σε σειρά 396.9µH Επαγωγή - σε παράλληλη σύνδεση 100µH
Ύψος 0.276" (7.00mm) Λεπτομερής περιγραφή Unshielded 2 Coil Inductor Array 396.9µH Inductance - Connected in Series 100µH Inductance - Connected in Parallel 303 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 920mA Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) - Σειρά 1.21 Ohm Max Αντίσταση DC (DCR) - Παράλληλη 303 mOhm Max
Τρέχουσα βαθμολογία - Σειρά 460mA Τρέχουσα βαθμολογία - παράλληλη 920mA