Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Πίνακες, μετασχηματιστές σήμα > SCX114-500
SCX114-500
SCX114-500
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCX114-500 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCX114-500
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή INDUCT ARRAY 2 COIL 50UH SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος SCX114-500 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή INDUCT ARRAY 2 COIL 50UH SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4347 pcs Φύλλο δεδομένων SCX114 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.461" L x 0.461" W (11.70mm x 11.70mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SCX114 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Ρόλοι 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αυτεπαγωγή - που συνδέονται σε σειρά 202.07µH
Επαγωγή - σε παράλληλη σύνδεση 50µH Ύψος 0.217" (5.50mm)
Λεπτομερής περιγραφή Unshielded 2 Coil Inductor Array 202.07µH Inductance - Connected in Series 50µH Inductance - Connected in Parallel 316 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 700mA Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) - Σειρά 1.263 Ohm Max
Αντίσταση DC (DCR) - Παράλληλη 316 mOhm Max Τρέχουσα βαθμολογία - Σειρά 350mA
Τρέχουσα βαθμολογία - παράλληλη 700mA