Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Πίνακες, μετασχηματιστές σήμα > SCX114-101
SCX114-101
SCX114-101
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCX114-101 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCX114-101
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή INDUCT ARRAY 2 COIL 100UH SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος SCX114-101 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή INDUCT ARRAY 2 COIL 100UH SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4537 pcs Φύλλο δεδομένων SCX114 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.461" L x 0.461" W (11.70mm x 11.70mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SCX114 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 595-1608-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός Ρόλοι 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Αυτεπαγωγή - που συνδέονται σε σειρά 396.06µH Επαγωγή - σε παράλληλη σύνδεση 100µH
Ύψος 0.217" (5.50mm) Λεπτομερής περιγραφή Unshielded 2 Coil Inductor Array 396.06µH Inductance - Connected in Series 100µH Inductance - Connected in Parallel 557 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 540mA Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) - Σειρά 2.227 Ohm Max Αντίσταση DC (DCR) - Παράλληλη 557 mOhm Max
Τρέχουσα βαθμολογία - Σειρά 270mA Τρέχουσα βαθμολογία - παράλληλη 540mA