Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SCRH62B-2R9
SCRH62B-2R9
SCRH62B-2R9
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCRH62B-2R9 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCRH62B-2R9
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 2.9UH 2.5A 68 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος SCRH62B-2R9 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 2.9UH 2.5A 68 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4412 pcs Φύλλο δεδομένων SCRH62B Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή -20%, +40% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.256" L x 0.252" W (6.50mm x 6.40mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SCRH62B Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 2.9µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.126" (3.20mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 2.9µH Shielded Inductor 2.5A 68 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 68 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.94A