Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SCRH62B-150
SCRH62B-150
SCRH62B-150
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCRH62B-150 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCRH62B-150
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 15UH 1.17A 230 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος SCRH62B-150 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 15UH 1.17A 230 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4015 pcs Φύλλο δεδομένων SCRH62B Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.256" L x 0.252" W (6.50mm x 6.40mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SCRH62B Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 15µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.126" (3.20mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 15µH Shielded Inductor 1.17A 230 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 230 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.17A Τρέχουσες - Κορεσμός 900mA