Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SCRH123-391
SCRH123-391
SCRH123-391
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCRH123-391 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCRH123-391
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 390UH 500MA 1.95 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCRH123-391 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 390UH 500MA 1.95 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 140965 pcs Φύλλο δεδομένων SCRH123 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SCRH123 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 390µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.150" (3.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 390µH Shielded Inductor 500mA 1.95 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 1.95 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 800mA