Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SCRH123-330
SCRH123-330
SCRH123-330
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCRH123-330 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCRH123-330
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 33UH 1.8A 176 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCRH123-330 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 33UH 1.8A 176 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 148411 pcs Φύλλο δεδομένων SCRH123 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SCRH123 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 33µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.150" (3.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 33µH Shielded Inductor 1.8A 176 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 176 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.8A
Τρέχουσες - Κορεσμός 3A