Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SCRH105R-220
SCRH105R-220
SCRH105R-220
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCRH105R-220 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCRH105R-220
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 22UH 3.4A 61 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCRH105R-220 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 22UH 3.4A 61 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 112815 pcs Φύλλο δεδομένων SCRH105R Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±30% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SCRH105R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 595-1420-2
SCRH105R-220M
SCRH105R220
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 22µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.201" (5.10mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 22µH Shielded Inductor 3.4A 61 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 61 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.4A Τρέχουσες - Κορεσμός 2.44A