Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SCRH105R-102
SCRH105R-102
SCRH105R-102
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCRH105R-102 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCRH105R-102
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 1MH 450MA 1.99 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCRH105R-102 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 1MH 450MA 1.99 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 124165 pcs Φύλλο δεδομένων SCRH105R Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±30% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SCRH105R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 1mH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.201" (5.10mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 1mH Shielded Inductor 450mA 1.99 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 1.99 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 450mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 350mA