Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SCIHP0530-2R2
SCIHP0530-2R2
SCIHP0530-2R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCIHP0530-2R2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCIHP0530-2R2
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή IND SMD 2.20UH 9.0A 200KHZ
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCIHP0530-2R2 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή IND SMD 2.20UH 9.0A 200KHZ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 117496 pcs Φύλλο δεδομένων SCIHP0530 Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" L x 0.193" W (5.20mm x 4.90mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SCIHP0530 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 200kHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 5.5A Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) - τρέχουσα Αξιολόγηση 5.5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 9A