Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SCIHP0420TB-R10
SCIHP0420TB-R10
SCIHP0420TB-R10
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCIHP0420TB-R10 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCIHP0420TB-R10
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή IND SMD 0.10UH 22.0A 200KHZ
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCIHP0420TB-R10 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή IND SMD 0.10UH 22.0A 200KHZ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 113872 pcs Φύλλο δεδομένων SCIHP0420TB Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.189" L x 0.171" W (4.80mm x 4.35mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SCIHP0420TB Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 200kHz Επαγωγή 100nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 100nH Shielded Wirewound Inductor 12A Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) - τρέχουσα Αξιολόγηση 12A
Τρέχουσες - Κορεσμός 22A