Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SC53LC-101
SC53LC-101
SC53LC-101
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC53LC-101 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC53LC-101
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 100UH 580MA 860 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC53LC-101 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 100UH 580MA 860 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 138942 pcs Φύλλο δεδομένων SC53LC Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SC53LC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 595-1379-2
SC53LC-101M
SC53LC101
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 100µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 100µH Shielded Inductor 580mA 860 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 860 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 580mA Τρέχουσες - Κορεσμός 430mA
Σχετικά προϊόντα
SC53FU-560 Image
  • Μέρος#:SC53FU-560
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 56UH 600MA 690 MOHM
  • Σε απόθεμα:169168
SC53FU-8R2 Image
  • Μέρος#:SC53FU-8R2
  • Περιγραφή:FIXED IND 8.2UH 1.5A 117 MOHM
  • Σε απόθεμα:151394
SC53LC-4R7 Image
  • Μέρος#:SC53LC-4R7
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 2.8A 60 MOHM SMD
SC53LC-470 Image
  • Μέρος#:SC53LC-470
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 870MA 415 MOHM
SC53LC-2R0 Image
  • Μέρος#:SC53LC-2R0
  • Περιγραφή:FIXED IND 2UH 3.6A 38 MOHM SMD
SC53LC-680 Image
  • Μέρος#:SC53LC-680
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 730MA 545 MOHM
SC53LC-220 Image
  • Μέρος#:SC53LC-220
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 1.28A 190 MOHM
SC53LC-150 Image
  • Μέρος#:SC53LC-150
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 1.6A 126 MOHM SMD
SC53LC-3R3 Image
  • Μέρος#:SC53LC-3R3
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3UH 3.42A 51 MOHM
SC53FU-681 Image
  • Μέρος#:SC53FU-681
  • Περιγραφή:FIXED IND 680UH 170MA 9.2 OHM
SC53LC-330 Image
  • Μέρος#:SC53LC-330
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 1.09A 288 MOHM
SC53LC-100 Image
  • Μέρος#:SC53LC-100
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 2A 105 MOHM SMD
SC53FU-680 Image
  • Μέρος#:SC53FU-680
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 540MA 850 MOHM
SC53FU-820 Image
  • Μέρος#:SC53FU-820
  • Περιγραφή:FIXED IND 82UH 500MA 1 OHM SMD
SC53LC-151 Image
  • Μέρος#:SC53LC-151
  • Περιγραφή:FIXED IND 150UH 460MA 1.24 OHM
SC53FU-561 Image
  • Μέρος#:SC53FU-561
  • Περιγραφή:FIXED IND 560UH 180MA 7.5 OHM
SC53FU-5R6 Image
  • Μέρος#:SC53FU-5R6
  • Περιγραφή:FIXED IND 5.6UH 1.86A 91 MOHM
SC53FU-821 Image
  • Μέρος#:SC53FU-821
  • Περιγραφή:FIXED IND 820UH 150MA 10.4 OHM
SC53LC-221 Image
  • Μέρος#:SC53LC-221
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 390MA 2.04 OHM
SC53FU-6R8 Image
  • Μέρος#:SC53FU-6R8
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8UH 1.6A 104 MOHM