Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SC53FU-681
SC53FU-681
SC53FU-681
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC53FU-681 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC53FU-681
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 680UH 170MA 9.2 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC53FU-681 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 680UH 170MA 9.2 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 133054 pcs Φύλλο δεδομένων SC53FU Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SC53FU Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 680µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.126" (3.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 680µH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 9.2 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 9.2 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 170mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 170mA
Σχετικά προϊόντα
SC53FU-4R7 Image
  • Μέρος#:SC53FU-4R7
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 2A 89 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:155111
SC53FU-471 Image
  • Μέρος#:SC53FU-471
  • Περιγραφή:FIXED IND 470UH 200MA 6.9 OHM
  • Σε απόθεμα:139509
SC53FU-470 Image
  • Μέρος#:SC53FU-470
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 660MA 610 MOHM
SC53FU-560 Image
  • Μέρος#:SC53FU-560
  • Περιγραφή:FIXED IND 56UH 600MA 690 MOHM
SC53LC-100 Image
  • Μέρος#:SC53LC-100
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 2A 105 MOHM SMD
SC53LC-150 Image
  • Μέρος#:SC53LC-150
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 1.6A 126 MOHM SMD
SC53FU-3R3 Image
  • Μέρος#:SC53FU-3R3
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3UH 2.5A 70 MOHM SMD
SC53FU-821 Image
  • Μέρος#:SC53FU-821
  • Περιγραφή:FIXED IND 820UH 150MA 10.4 OHM
SC53FU-8R2 Image
  • Μέρος#:SC53FU-8R2
  • Περιγραφή:FIXED IND 8.2UH 1.5A 117 MOHM
SC53FU-680 Image
  • Μέρος#:SC53FU-680
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 540MA 850 MOHM
SC53LC-220 Image
  • Μέρος#:SC53LC-220
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 1.28A 190 MOHM
SC53LC-221 Image
  • Μέρος#:SC53LC-221
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 390MA 2.04 OHM
SC53FU-5R6 Image
  • Μέρος#:SC53FU-5R6
  • Περιγραφή:FIXED IND 5.6UH 1.86A 91 MOHM
SC53LC-101 Image
  • Μέρος#:SC53LC-101
  • Περιγραφή:FIXED IND 100UH 580MA 860 MOHM
SC53FU-6R8 Image
  • Μέρος#:SC53FU-6R8
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8UH 1.6A 104 MOHM
SC53FU-390 Image
  • Μέρος#:SC53FU-390
  • Περιγραφή:FIXED IND 39UH 740MA 500 MOHM
SC53LC-151 Image
  • Μέρος#:SC53LC-151
  • Περιγραφή:FIXED IND 150UH 460MA 1.24 OHM
SC53FU-391 Image
  • Μέρος#:SC53FU-391
  • Περιγραφή:FIXED IND 390UH 230MA 4.8 OHM
SC53FU-561 Image
  • Μέρος#:SC53FU-561
  • Περιγραφή:FIXED IND 560UH 180MA 7.5 OHM
SC53FU-820 Image
  • Μέρος#:SC53FU-820
  • Περιγραφή:FIXED IND 82UH 500MA 1 OHM SMD