Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SC511MF-1R5
SC511MF-1R5
SC511MF-1R5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC511MF-1R5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC511MF-1R5
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 2.5A 70 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC511MF-1R5 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 2.5A 70 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 176137 pcs Φύλλο δεδομένων SC511MF Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SC511MF Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 1.5µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.051" (1.30mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Shielded Inductor 2.5A 70 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 70 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.6A
Σχετικά προϊόντα
SC511MF-560 Image
  • Μέρος#:SC511MF-560
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 56UH 420MA 1.32 OHM
  • Σε απόθεμα:176331
SC511MF-470 Image
  • Μέρος#:SC511MF-470
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 460MA 1.16 OHM
  • Σε απόθεμα:153445
SC511MF-3R3 Image
  • Μέρος#:SC511MF-3R3
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3UH 1.8A 120 MOHM
SC511MF-2R2 Image
  • Μέρος#:SC511MF-2R2
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2UH 2.2A 112 MOHM
SC511MF-120 Image
  • Μέρος#:SC511MF-120
  • Περιγραφή:FIXED IND 12UH 920MA 300 MOHM
SC511MF-100 Image
  • Μέρος#:SC511MF-100
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 960MA 238 MOHM
SC511MF-390 Image
  • Μέρος#:SC511MF-390
  • Περιγραφή:FIXED IND 39UH 520MA 915 MOHM
SC511MF-4R7 Image
  • Μέρος#:SC511MF-4R7
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 1.51A 140 MOHM
SC511MF-330 Image
  • Μέρος#:SC511MF-330
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 580MA 816 MOHM
SC511MF-220 Image
  • Μέρος#:SC511MF-220
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 760MA 475 MOHM
SC511MF-5R6 Image
  • Μέρος#:SC511MF-5R6
  • Περιγραφή:FIXED IND 5.6UH 1.25A 145 MOHM
SC511MF-270 Image
  • Μέρος#:SC511MF-270
  • Περιγραφή:FIXED IND 27UH 700MA 560 MOHM
SC511MF-150 Image
  • Μέρος#:SC511MF-150
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 860MA 340 MOHM
SC511MF-180 Image
  • Μέρος#:SC511MF-180
  • Περιγραφή:FIXED IND 18UH 800MA 420 MOHM