Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SC511MF-100
SC511MF-100
SC511MF-100
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC511MF-100 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC511MF-100
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 10UH 960MA 238 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC511MF-100 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 10UH 960MA 238 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 159066 pcs Φύλλο δεδομένων SC511MF Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SC511MF Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.051" (1.30mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 10µH Shielded Inductor 960mA 238 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 238 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 960mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 590mA
Σχετικά προϊόντα
SC511MF-180 Image
  • Μέρος#:SC511MF-180
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 18UH 800MA 420 MOHM
  • Σε απόθεμα:161732
SC511MF-3R3 Image
  • Μέρος#:SC511MF-3R3
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3UH 1.8A 120 MOHM
  • Σε απόθεμα:170711
SC511MF-220 Image
  • Μέρος#:SC511MF-220
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 760MA 475 MOHM
SC511MF-150 Image
  • Μέρος#:SC511MF-150
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 860MA 340 MOHM
SC511MF-1R5 Image
  • Μέρος#:SC511MF-1R5
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5UH 2.5A 70 MOHM SMD
SC511MF-390 Image
  • Μέρος#:SC511MF-390
  • Περιγραφή:FIXED IND 39UH 520MA 915 MOHM
SC511MF-330 Image
  • Μέρος#:SC511MF-330
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 580MA 816 MOHM
SC511MF-2R2 Image
  • Μέρος#:SC511MF-2R2
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2UH 2.2A 112 MOHM
SC50VB80-G Image
  • Μέρος#:SC50VB80-G
  • Κατασκευαστές:Comchip Technology
  • Περιγραφή:RECT BRIDGE GPP 800V 50A SCVB
SC511MF-270 Image
  • Μέρος#:SC511MF-270
  • Περιγραφή:FIXED IND 27UH 700MA 560 MOHM
SC50VB160-G Image
  • Μέρος#:SC50VB160-G
  • Περιγραφή:RECT BRIDGE GPP 1600V 50A SCVB
SC511MF-120 Image
  • Μέρος#:SC511MF-120
  • Περιγραφή:FIXED IND 12UH 920MA 300 MOHM