ABC600-1024G
ABC600-1024G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ABC600-1024G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ABC600-1024G
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 420/600W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 361 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ABC600-1024G Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 420/600W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 361 pcs Φύλλο δεδομένων ABC600 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 4.242kV
Τάση - Είσοδος 90 ~ 277 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 8.00" L x 5.00" W x 1.60" H (203.2mm x 127.0mm x 40.6mm) Σειρά ABC600
Ισχύς (Watts) 420W (600W Forced Air) Αλλα ονόματα 179-2778
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αποδοτικότητα 94% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 25A 90 ~ 277 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 25A εγκρίσεις CE