ABC60-3003G
ABC60-3003G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ABC60-3003G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ABC60-3003G
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 3.3V 5.2V -12.8V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
32 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ABC60-3003G Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 3.3V 5.2V -12.8V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1730 pcs Φύλλο δεδομένων ABC60 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 -12.8V Τάσης - Έξοδος 2 5.2V
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 4.242kV
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm) Σειρά ABC60
Ισχύς (Watts) 60W Αλλα ονόματα 179-2739
ABC60-3003G-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 3
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο Yes Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input Αποδοτικότητα 85%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 3 Output 3.3V 5.2V -12.8V 8A, 3A, 500mA 90 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 8A, 3A, 500mA