Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 561R1DF0Q22
561R1DF0Q22
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 561R1DF0Q22 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 561R1DF0Q22
Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 22PF 1KV N1500 RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 561R1DF0Q22 Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 22PF 1KV N1500 RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 157919 pcs Φύλλο δεδομένων 561R,564R Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV)
Ανοχή ±5% Πάχος (Max) -
Συντελεστής θερμοκρασίας N1500 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.252" Dia (6.40mm)
Σειρά Cera-Mite 561R Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 40 Weeks
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.252" (6.40mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low Dissipation Factor Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 22pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor N1500 Radial, Disc χωρητικότητα 22pF