Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 561R1DF0Q12
561R1DF0Q12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 561R1DF0Q12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 561R1DF0Q12
Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 12PF 1KV NP0 RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 561R1DF0Q12 Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 12PF 1KV NP0 RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 162957 pcs Φύλλο δεδομένων 561R,564R Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV) Ανοχή 12pF
Πάχος (Max) C0G, NP0 Surface Mount Οικόπεδο 0.252" (6.40mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.252" Dia (6.40mm) Σειρά Cera-Mite 561R
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ακροαματικότητα - Πόλωση Radial, Disc
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 561R1DF0Q12 μόλυβδος Style -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low Dissipation Factor
Ποσοστό αποτυχίας Straight Διευρυμένη περιγραφή 12pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5% Περιγραφή CAP CER 12PF 1KV NP0 RADIAL