Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 30LVS15-V-R
30LVS15-V-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 30LVS15-V-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 30LVS15-V-R
Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 0.015UF 400VAC Y5U RDL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 30LVS15-V-R Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 0.015UF 400VAC Y5U RDL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 45710 pcs Φύλλο δεδομένων 30LVS Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 400VAC
Ανοχή ±20% Πάχος (Max) -
Συντελεστής θερμοκρασίας Y5U (E) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.902" Dia (22.91mm)
Σειρά Cera-Mite 30LVS Ακροαματικότητα X1, Y2
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 40 Weeks
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.374" (9.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.028" (26.10mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.015µF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc χωρητικότητα 0.015µF