Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 30LVQ47-R
30LVQ47-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 30LVQ47-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 30LVQ47-R
Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 47PF 400VAC R3L RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 30LVQ47-R Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 47PF 400VAC R3L RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82869 pcs Φύλλο δεδομένων 30LV Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 400VAC
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) -
Συντελεστής θερμοκρασίας R3L Μέγεθος / Διαστάσεις 0.331" Dia (8.40mm)
Σειρά Cera-Mite 30LV Ακροαματικότητα X1, Y2
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 40 Weeks
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.252" (6.40mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.457" (11.60mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 47pF ±10% 400VAC Ceramic Capacitor R3L Radial, Disc χωρητικότητα 47pF