Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > A-DF37PP-TAXM-B-R
A-DF37PP-TAXM-B-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά A-DF37PP-TAXM-B-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος A-DF37PP-TAXM-B-R Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5919 pcs Φύλλο δεδομένων A-DFxxPP-TAXM-B-R Drawing
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) Shell Υλικό, Finish Steel
Σειρά - Συσκευασία Tray
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 37 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Υλικό περιβλήματος Polybutylene Terephthalate (PBT) φλάντζα Χαρακτηριστικό Board Side (4-40)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Signal