Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > A-DF25LL-TL-B-R
A-DF25LL-TL-B-R
A-DF25LL-TL-B-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά A-DF25LL-TL-B-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος A-DF25LL-TL-B-R
Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 25P STR SLDR CUP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος A-DF25LL-TL-B-R Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Διαθέσιμη ποσότητα 4560 pcs Φύλλο δεδομένων D-Sub & Centronics Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder Cup
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B) Shell Υλικό, Finish Steel
Σειρά - Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα A-DF25LL-TL-B-R-ND
AE10939
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 25
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 3A