Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SP1008R-682G
SP1008R-682G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SP1008R-682G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SP1008R-682G
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 290MA 1.43 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SP1008R-682G Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 290MA 1.43 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18549 pcs Φύλλο δεδομένων SP1008,1008R
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SP1008R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα SP1008R-682G 2000 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 6.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.095" (2.41mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 282mA 1.43 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1.43 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 282mA Τρέχουσες - Κορεσμός -