Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SP1008R-681K
SP1008R-681K
SP1008R-681K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SP1008R-681K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SP1008R-681K
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 680NH 876MA 157 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SP1008R-681K Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 680NH 876MA 157 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40896 pcs Φύλλο δεδομένων SP1008,1008R
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SP1008R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα SP1008R-681K TR 500
SP1008R-681KTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 680nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.095" (2.41mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 680nH Shielded Wirewound Inductor 850mA 157 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 157 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 850mA Τρέχουσες - Κορεσμός -