Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > S4924-564H
S4924-564H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S4924-564H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος S4924-564H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 560UH 171MA 10.5 OHM
Product parameter
Αριθμός μέρος S4924-564H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 560UH 171MA 10.5 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 25665 pcs Φύλλο δεδομένων S4924(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm) θωράκιση Shielded
Σειρά S4924 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 60 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα S4924-564H 800 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 560µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 4.7MHz
Λεπτομερής περιγραφή 560µH Shielded Inductor 171mA 10.5 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 10.5 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 171mA Τρέχουσες - Κορεσμός 40mA