Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > S4924-562J
S4924-562J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S4924-562J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος S4924-562J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 5.6UH 725MA 720 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος S4924-562J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 5.6UH 725MA 720 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 34359 pcs Φύλλο δεδομένων S4924(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm) θωράκιση Shielded
Σειρά S4924 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 44 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα S4924-562J 800 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 5.6µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 65MHz
Λεπτομερής περιγραφή 5.6µH Shielded Inductor 725mA 720 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 720 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 725mA Τρέχουσες - Κορεσμός 725mA