Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > S1008-272H
S1008-272H
S1008-272H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S1008-272H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος S1008-272H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.7UH 365MA 850 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος S1008-272H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.7UH 365MA 850 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 36052 pcs Φύλλο δεδομένων S1008(R) Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008 (2520 Metric)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) θωράκιση Shielded
Σειρά S1008 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric) Αλλα ονόματα S1008-272H 2000 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 2.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.095" (2.41mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 55MHz
Λεπτομερής περιγραφή 2.7µH Shielded Inductor 365mA 850 mOhm Max 1008 (2520 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 850 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 365mA Τρέχουσες - Κορεσμός -