Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > S1008-271K
S1008-271K
S1008-271K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S1008-271K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος S1008-271K
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 270NH 900MA 140 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος S1008-271K Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 270NH 900MA 140 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 38739 pcs Φύλλο δεδομένων S1008(R) Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά S1008 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα DN1006TR
S1008-271K TR 500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 36 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz
Επαγωγή 270nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.095" (2.41mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 308MHz Λεπτομερής περιγραφή 270nH Shielded Inductor 900mA 140 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 140 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 900mA