Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PTHF75-59VM
PTHF75-59VM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PTHF75-59VM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PTHF75-59VM
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 75UH 5.9A 30 MOHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος PTHF75-59VM Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 75UH 5.9A 30 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5370 pcs Φύλλο δεδομένων PTHF_PTKM-VM Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.210" L x 0.685" W (30.73mm x 17.40mm) θωράκιση Shielded
Σειρά PTHF-VM Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα PTHF75-59VM BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Molybdenum Permalloy(MPP)
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 75µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.175" (29.84mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 2.5MHz
Λεπτομερής περιγραφή 75µH Shielded Toroidal Inductor 5.9A 30 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 30 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 5.9A Τρέχουσες - Κορεσμός 6.7A