Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PTHF75-50H
PTHF75-50H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PTHF75-50H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PTHF75-50H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 75UH 3.47A 45 MOHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος PTHF75-50H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 75UH 3.47A 45 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 7255 pcs Φύλλο δεδομένων PTHF,M Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.625" Dia (15.87mm) θωράκιση Shielded
Σειρά PTHF Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα PTHF75-50H BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Molybdenum Permalloy(MPP)
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 75µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.300" (7.62mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 5MHz
Λεπτομερής περιγραφή 75µH Shielded Toroidal Inductor 3.47A 45 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 45 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.47A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.6A