Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > M1331-182K
M1331-182K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M1331-182K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M1331-182K
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.8UH 217MA 950 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος M1331-182K Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.8UH 217MA 950 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 11379 pcs Φύλλο δεδομένων M1331 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm) θωράκιση Shielded
Σειρά M1331 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 43 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα M1331-182K TR 500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 1.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.145" (3.68mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 105MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.8µH Shielded Inductor 217mA 950 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 950 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 217mA Τρέχουσες - Κορεσμός 217mA