Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > M1331-151K
M1331-151K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M1331-151K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M1331-151K
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 150NH 610MA 120 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος M1331-151K Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 150NH 610MA 120 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 11015 pcs Φύλλο δεδομένων M1331 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm) θωράκιση Shielded
Σειρά M1331 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 45 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα M1331-151K TR 500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 150nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.145" (3.68mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 415MHz
Λεπτομερής περιγραφή 150nH Shielded Inductor 610mA 120 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 120 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 610mA Τρέχουσες - Κορεσμός 610mA