Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > HTPT66R-683K
HTPT66R-683K
HTPT66R-683K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HTPT66R-683K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HTPT66R-683K
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 68UH 2.1A 122 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HTPT66R-683K Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 68UH 2.1A 122 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13546 pcs Φύλλο δεδομένων HTPT66(R) Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.660" Dia x 0.360" W (16.76mm x 9.14mm) θωράκιση Shielded
Σειρά HTPT66R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα HTPT66R-683K BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 68µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 68µH Shielded Toroidal Inductor 2.1A 122 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 122 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.1A Τρέχουσες - Κορεσμός 2.3A