Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > HTPT66R-153K
HTPT66R-153K
HTPT66R-153K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HTPT66R-153K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HTPT66R-153K
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15UH 4.6A 30 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HTPT66R-153K Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15UH 4.6A 30 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14414 pcs Φύλλο δεδομένων HTPT66(R) Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.660" Dia x 0.360" W (16.76mm x 9.14mm) θωράκιση Shielded
Σειρά HTPT66R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα HTPT66R-153K BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 15µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 15µH Shielded Toroidal Inductor 4.6A 30 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 30 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 4.6A Τρέχουσες - Κορεσμός 4.3A