Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > HF1008R-120M
HF1008R-120M
HF1008R-120M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HF1008R-120M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HF1008R-120M
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 12NH 1.075A 105 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος HF1008R-120M Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 12NH 1.075A 105 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 60258 pcs Φύλλο δεδομένων HF1008(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά HF1008R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 50MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα HF1008R-120M TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Non-Magnetic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 50MHz Επαγωγή 12nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.095" (2.41mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 2.7GHz
Λεπτομερής περιγραφή 12nH Unshielded Inductor 1.075A 105 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 105 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.075A Τρέχουσες - Κορεσμός -