Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > HF1008R-101H
HF1008R-101H
HF1008R-101H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HF1008R-101H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HF1008R-101H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 100NH 375MA 850 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος HF1008R-101H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 100NH 375MA 850 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 33880 pcs Φύλλο δεδομένων HF1008(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά HF1008R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 15 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα HF1008R-101H TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Non-Magnetic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 100nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.095" (2.41mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 900MHz
Λεπτομερής περιγραφή 100nH Unshielded Inductor 375mA 850 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 850 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 375mA Τρέχουσες - Κορεσμός -