Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > ER1641-224KP
ER1641-224KP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ER1641-224KP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ER1641-224KP
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 220UH 125MA 5 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος ER1641-224KP Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 220UH 125MA 5 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 11210 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά ER1641 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 55 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα ER1641-224KP 2500 TR
ER1641-224KP-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 220µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 7.5MHz
Λεπτομερής περιγραφή 220µH Shielded Molded Inductor 125mA 5 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 5 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 125mA Τρέχουσες - Κορεσμός -