Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > ER1641-223KS
ER1641-223KS
ER1641-223KS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ER1641-223KS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ER1641-223KS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 22UH 290MA 960 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ER1641-223KS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 22UH 290MA 960 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 9191 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά Military, MIL-PRF-39010/03, ER1641 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 45 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)