Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > DC630-564K
DC630-564K
DC630-564K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DC630-564K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DC630-564K
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 560UH 1.52A 408 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DC630-564K Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 560UH 1.52A 408 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 31681 pcs Φύλλο δεδομένων DC630(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά DC630 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα DC630-564K BULK 100
DC630564K
DN3431
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 560µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.830" (21.08mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 560µH Unshielded Wirewound Inductor 1.52A 408 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 408 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.52A
Τρέχουσες - Κορεσμός 2.9A