Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > DC630-473K
DC630-473K
DC630-473K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DC630-473K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DC630-473K
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 47UH 3.98A 62 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DC630-473K Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 47UH 3.98A 62 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 29913 pcs Φύλλο δεδομένων DC630(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά DC630 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα DC630-473K BULK 100
DC630473K
DN3418
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 47µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.830" (21.08mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 47µH Unshielded Wirewound Inductor 3.98A 62 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 62 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 3.98A
Τρέχουσες - Κορεσμός 10A