Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > DC1050-224K
DC1050-224K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DC1050-224K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DC1050-224K
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 220UH 4.8A 80 MOHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος DC1050-224K Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 220UH 4.8A 80 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 20462 pcs Φύλλο δεδομένων DC1050(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.180" Dia (29.98mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά DC1050 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα DC1050-224K 100 BULK
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 220µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.840" (21.34mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 220µH Unshielded Inductor 4.8A 80 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 80 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 4.8A Τρέχουσες - Κορεσμός 6A