Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > DC1050-154K
DC1050-154K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DC1050-154K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DC1050-154K
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 150UH 5.5A 64 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DC1050-154K Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 150UH 5.5A 64 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 21379 pcs Φύλλο δεδομένων DC1050(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.180" Dia (29.98mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά DC1050 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα DC1050-154K 100 BULK
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 150µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.840" (21.34mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 150µH Unshielded Inductor 5.5A 64 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 64 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 5.5A Τρέχουσες - Κορεσμός 7A