Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 5500R-822J
5500R-822J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5500R-822J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5500R-822J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 8.74A 13 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 5500R-822J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 8.74A 13 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19020 pcs Φύλλο δεδομένων 5500(R) Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 5500R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 5500R-822J 200 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 8.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.520" (13.21mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 8.2µH Unshielded Inductor 8.74A 13 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 13 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 8.74A Τρέχουσες - Κορεσμός 6.52A
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:5500R-685J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8MH 420MA 5.75 OHM
  • Σε απόθεμα:19575
5500R-822K Image
  • Μέρος#:5500R-822K
  • Σε απόθεμα:29277
5500R-824K Image
  • Μέρος#:5500R-824K
  • Περιγραφή:FIXED IND 820UH 1.24A 643 MOHM
  • Μέρος#:5500R-824J
  • Μέρος#:5500R-825J
  • Περιγραφή:FIXED IND 8.2MH 390MA 6.44 OHM
5500R-686K Image
  • Μέρος#:5500R-686K
  • Περιγραφή:FIXED IND 68MH 140MA 52.8 OHM
5500R-682K Image
  • Μέρος#:5500R-682K
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8UH 9.1A 12 MOHM SMD